23 września 2023
Kryminalne

Kolejni złodzieje w rękach policjantów

W ostatni weekend przed świętami 36-letni tarnowianin w ciągu dwóch dni dokonał kradzieży damskiego depilatora, męskiej golarki, lokówki oraz różnego rodzaju kosmetyków powodując straty na łączną kwotę prawie 2000 złotych. Sprawca został zatrzymany, przyznał się do kradzieży, a w jego mieszkaniu podczas przeszukania odnaleziono część skradzionego towaru.

Również w przedświąteczny tydzień na kradzież wybrał się 23-latek mieszkaniec województwa podkarpackiego. W jego zainteresowaniu były przede wszystkim telefony komórkowe różnego rodzaju. Przy pomocy śrubokręta pokonywał zabezpieczenia plastikowych pudełek wewnątrz których znajdowały się aparaty telefoniczne. W ten sposób skradł w sumie sześć telefonów, które następnie wynosił przez bramki systemu alarmowego sklepu nie uruchamiając alarmu. Mężczyznę zatrzymano i udowodniono dwie kradzieże z włamaniem. Odzyskano część utraconych telefonów komórkowych, a straty jakie powstały w skutek przestępstwa sięgają kwoty ponad 5000 złotych.

Kolejny zatrzymany sprawca kradzieży to 26-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, który wykorzystując nieuwagę sprzedawcy sklepu dokonał kradzieży kosmetyków w postaci wód toaletowych. Straty jakie powstały właściciel wycenił na kwotę prawie 1000 złotych. Mężczyzna został zatrzymany, a policjanci „kryminalni” z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum przedstawili mu zarzuty kradzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.