28 lutego 2024
Aktualności

Miliony na termomodernizację i wymianę maszyn dla małych przedsiębiorców

W Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się konferencja, w której uczestniczyli przedsiębiorcy z terenu powiatu dąbrowskiego. Tematem konferencji, zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Małopolskie Centrum Usług Wspólnych – Fundusze Europejskie, była „Termomodernizacja budynków i możliwość wymiany maszyn – w nowym konkursie z dofinansowaniem do 80% dla małopolskich przedsiębiorstw”.

O dofinansowanie w ramach niniejszego konkursu, mogą ubiegać się przedsiębiorcy posiadający status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, zarejestrowani na terytorium RP oraz prowadzący działalność na terenie województwa małopolskiego. Termin składania wniosków upływa 28. sierpnia. Kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów w konkursie to aż 79 mln zł.

Uczestników konferencji zgromadzonych w sali narad starostwa powitał Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, wprowadzając w tematykę spotkania. Następnie Michał Golemo prezes Zarządu Małopolskiego Centrum Usług Wspólnych – Fundusze Europejskie poprowadził spotkanie, przedstawiając oferowane usługi i zakres pomocy. Poinformował w jaki sposób przedsiębiorcy mogą uzyskać wysokie dofinansowanie na termomodernizacje budynków, a także wymianę sprzętu i maszyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.