15 czerwca 2024
Aktualności

Niebezpiecznie na drogach! Wypadki i kolizje w regionie [ZDJĘCIA]

Do groźnych zdarzeń drogowych doszło wczoraj w Wojniczu, Tuchowie i Tarnowie! Wtorek w Tarnowie i regionie upłynął pod znakiem wypadków.

Nasz przegląd zacznijmy od Tuchowa, gdzie wczoraj przed godziną 11. na ulicy Tarnowskiej na prostym odcinku drogi doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W pojazdach znajdowali się tylko ich kierowcy. Jeden z nich ucierpiał – doznał urazu ręki i został przetransportowany do szpitala

W Tuchowie wypadek miał miejsce przed godziną 11 na ulicy Tarnowskiej. Na prostej obok sieci sklepów doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowali tylko kierowcy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W wypadku ucierpiał kierowca jednego z pojazdów – doznał urazu ręki i został zabrany przez pogotowie do szpitala.

W związku z tym zdarzeniem, na wjeździe do Tuchowa od strony Tarnowa, w ciągu DW 977 Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, gdyż ruch odbywał się wahadłowo. 

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło kilka godzin później (około godz. 14) w Wojniczu, a dokładnej w miejscu, gdzie południowa obwodnica krzyżuje się z drogą gminną, biegnącą obok cmentarza w kierunku Łukanowic. W zderzeniu samochodu osobowego i dostawczego ucierpiała jedna osoba, która została zabrana przez pogotowie do szpitala. 

Natomiast przed godziną 17. doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy. Na czas działań służb występowały utrudnienia w ruchu. 

 

Fot. PSP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.