OFICJALNIE: Anna Pieczarka liderką listy PiS do Sejmu

Po godzinie 11. Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej ogłosił nazwiska liderów list wyborczych do Sejmu w poszczególnych okręgach. W tarnowskim okręgu, zgodnie z przewidywaniami, liderem listy jest Anna Pieczarka – członek zarządu województwa  małopolskiego.

– 25 osób nie było na pierwszych miejscach w poprzednich wyborach parlamentarnych. Mamy daleko idącą zmianę. Ta zmiana to częściowo efekt wyborów do Parlamentu Europejskiego, ale jest także związana z tym, że w 8-9  okręgach mamy młodych liderów. Mamy zmianę i kontynuację. Mamy ,,jedynki”, które w naszym głębokim przekonaniu będą mogły w sposób właściwy wykonywać swoje zadanie, którym jest szczególne zaangażowanie w wybory i intensywna reprezentacja tego wszystkiego co będzie prezentowało w trakcie wyborów Prawo i Sprawiedliwość – powiedział na konferencji prasowej lider PiS Jarosław Kaczyński.

Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznych wyborów samorządowych Anna Pieczarka walcząc o mandat radnej sejmiku zgarnęła ponad 72,7 tys. głosów (to rekord w skali kraju).

2 komentarze do “OFICJALNIE: Anna Pieczarka liderką listy PiS do Sejmu

 • 13 lipca 2019 o 15:10
  Permalink

  To jest pomyłka

  bo można zarzucić Pani Ani wiele w nic nie robieniu
  to że ładnie wygląda i ma aksamitny głos to nic nie znaczy
  ale cóż ludzie idą na to co im się podsunie

  a przypadku wyborów do sejmu trzeba się wykazać rozwagą i daleko idącą roztropnością

  P. Ani co najwyżej się nadaje do zdobywania głosów
  tylko teraz opozycja zje ją i ośmieszy
  bo cóż Ona zrobiła
  ale takie są realia polityki i nie ma się co obrażać
  a moje słowa

  za szybko wypłynęła za szybko stałą się h. nie wiem jakiego słowa użyć

  Na razie niech siedzi tam gdzie jest

  Odpowiedz
 • 15 lipca 2019 o 10:34
  Permalink

  Decyzja bardzo niezrozumiała dla zwykłego człowieka … osoba nie przygotowana politycznie bez praktycznie żadnych sukcesów poza lansowaniem się zawsze i wszędzie , ok niech startuje ale w mojej ocenie max 5-6 miejsce jej się należało bo są ministrowie posłowie itd w naszym okręgu i okolicy a p.Ania ładny uśmiech tylko ma nic poza tym … nawet jako kobieta to za chuda jak dla mnie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *