20 czerwca 2024
Aktualności

Park Sanguszków zyska drugie boisko

W poniedziałek podpisana została umowa na dalszą przebudowę i rozbudowę terenów rekreacyjno-sportowych w parku Sanguszków. Drugi etap tej inwestycji zakończyć ma się najpóźniej pod koniec września.

W przetargu uczestniczyły dwie firmy, a wybrana została oferta firmy P.P.H.U Trans-Art z Bobrownik Wielkich. W ubiegłym roku realizowała ona również pierwszy etap przedsięwzięcia, polegający m.in. na wykonaniu boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej przystosowanej do gry w siatkówkę, koszykówkę i tenisa wraz z montażem piłkochwytów oraz na montażu gotowych elementów wyposażenia boiska i małej architektury.

W drugim etapie dojdzie do remontu istniejącego boiska trawiastego wraz z montażem bramek, zamontowaniu piłkochwytu o wysokości 4 metrów, wycinki i cięć pielęgnacyjnych drzew i krzewów, regulacji studni kanalizacyjnych, rekultywacji terenów zielonych oraz utwardzenia terenu i przygotowania go pod urządzenia siłowni.

Wykonawcy został już przekazany plac budowy. Na realizację zamówienia ma on 60 dni od momentu podpisania umowy. Całkowity koszt prac wynosi blisko 127,5 tysiąca złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.