31 maja 2024
Kultura

PIWNICE TCK: Koncert Sad Smiles

Pochodzą z Tarnowa, średnia wieku w zespole to 16 lat(!), ich autorska muzyka jest pełna pasji i energii, o czym będzie się można przekonać już dzisiaj! Gdzie? Piwnice TCK, godz. 19:00 – bilety: 25 zł.

Sad Smiles to tarnowski zespół, który w 2019 r. założyło czworo nastolatków kochających muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują i tworzą własne piosenki.

W sieci można znaleźć ich pierwszą sześcioutworową EP ,,Sad Smiles EP”, z gościnnym udziałem Marka Piekarczyka w piosence „Furia”.
Na koncie mają wygraną w World Talent Show, a dzięki współpracy z Borówka Music zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy, czy grupą Happysad. Ciężko tym zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach. Podczas koncertu trzeba być uważnym, bo pomiędzy piosenkami zamieniają się instrumentami lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.

Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewne – jest tu pasja i energia. Dużo energii!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.