25 maja 2024
Aktualności

PO stawia na Małgorzatę Mękal

Zarząd Powiatu Tarnowskiego Grodzkiego Platformy Obywatelskiej RP w Tarnowie rekomendował Panią Małgorzatę Mękal na kandydata w wyborach samorządowych na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa, które odbędą się 7 kwietnia 2024 roku – czytamy w komunikacie tarnowskiej Platformy Obywatelskiej. 

Jak się okazuje, podczas posiedzenia rozważane były trzy, wcześniej wyłonione kandydatury. Ostatecznie rekomendacji udzielono jednomyślnie Małgorzacie Mękal. Decyzja ta oznacza rozpoczęcie procedury oficjalnego wyboru kandydata Koalicji Obywatelskiej na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa. 

Jak informuje przewodniczący Zarządu Powiatu Tarnowskiego Grodzkiego Platformy Obywatelskiej RP w Tarnowie Robert Wardzała, równocześnie tarnowska PO nie popierała i nie popiera żadnej innej osoby, która dokonała rejestracji lub ogłosiła gotowość startu w wyborach samorządowych na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.