17 kwietnia 2024
AktualnościKryminalne

Policja szuka świadków potrącenia na os. Westerplatte

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko mieniu tarnowskiej komendy Policji prowadzi czynności w sprawie potrącenia pieszego przez kierującego rowerem. Do wypadku doszło 13.10. w Tarnowie na osiedlu Westerplatte, w rejonie sklepu „Kinga”.

W piątek 13 października około godziny 18:40 w Tarnowie na osiedlu Westerplatte w rejonie sklepu „Kinga” doszło do potrącenia pieszego. 86-letni mężczyzna został potrącony przez rowerzystę i upadł na chodnik. Został przewieziony do szpitala, gdzie trafił na oddział ortopedii z urazem kończyn dolnych i górnych.

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer 47 831 12 22, alarmowy 112 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: mienie.kmp@tarnow.policja.gov.pl, lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.