18 maja 2024
Aktualności

Poseł Norbert Kaczmarczyk przechodzi do klubu PiS w Sejmie

Poseł Norbert Kaczmarczyk przechodzi do Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość opuszczając tym samym Klub Poselski Kukiz’15. W jesiennych wyborach będzie ubiegał się o mandat posła z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu tarnowskim.

 Poseł Norbert Kaczmarczyk tak argumentuje swoją decyzję:

– Ważnym jest dla mnie, aby podkreślić, że nie wyzbywam się swojej tożsamości, ponieważ tą tożsamością zawsze była dla mnie praca dla ludzi, a celem dobro Polski. Chcę tę pracę kontynuować. Nie wolno zmarnować wypracowanego przez lata potencjału. To nie tylko aktywność w Sejmie. To także działalność w terenie. To trud podejmowany przez wielu świetnych ludzi w okręgu. Mam obowiązek tę działalność kontynuować, ponieważ nigdy nie jest tak, że praca jest skończona. Zawsze jest jeszcze wiele do zrobienia. Nigdy nie należy zatrzymywać się i spocząć na laurach – mówi poseł Kaczmarczyk. –  Praca dla ludzi – praca dla Polski. Tę misję doskonale rozumie prezes Jarosław Kaczyński. Właśnie w taki sposób działa Prawo i Sprawiedliwość. Wystarczy w tym względzie wspomnieć szereg działań podjętych od początku kadencji. Opowiedziałem się za licznymi programami i ustawami wspierającymi Polaków, polskie rodziny i naszą Ojczyznę. Głosowałem za pierwszą wersją programu 500+ na początku kadencji – ponieważ istniała pilna potrzeba wsparcia polskich rodzin i przywrócenia im godności. Głosowałem także za rozszerzeniem programu 500+ na pierwsze dziecko. Głosowałem za dodatkową wypłatą świadczenia emerytalnego i rentowego – ponieważ nigdy nie należy zapomnieć o starszych pokoleniach. To źródło bezcennej wiedzy i doświadczeń życiowych. Głosowałem za programem „Bez PIT dla młodych” – ponieważ zapewnienie dobrego startu młodym ludziom jest kluczowe w rozwoju Polski. Głosowałem za programem finansowego wsparcia dla osób niepełnosprawnych – ponieważ odpowiedzialne państwo dba o obywateli i pomaga osobom szczególnie potrzebującym wsparcia. Głosowałem za ustawą przywracającą połączenia autobusowe w każdej gminie – ponieważ w XXI wieku nie mogą istnieć „białe plamy” na komunikacyjnej mapie Polski.

W jesiennych wyborach Kaczmarczyk będzie ubiegał się o mandat posła z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu tarnowskim.

– Dzięki sumiennej i rzeczowej pracy Prawo i Sprawiedliwość cieszy się olbrzymim poparciem w tym regionie. Chcę być i wiem, że będę wartością dodaną. Jako głos młodego pokolenia. Jako reprezentant poglądów prawicowych – propolskich. Jako rolnik znający trud pracy na roli. Jako osoba zawsze wspierająca rodzinę
i kultywująca tradycyjne wartości. Jako człowiek, który nie obawia się konkretnej pracy w Sejmie oraz w terenie. Praca dla ludzi! Praca dla Polski! – podkreśla Kaczmarczyk. – Składam serdeczne podziękowanie na ręce przewodniczącego Pawła Kukiza za szansę jaką dostałem. Ja jej nie zmarnowałem i nie zmarnuję, ponieważ moim celem zawsze była, jest i będzie praca dla ludzi – praca dla Polski. Życzę wszystkiego dobrego moim kolegom i koleżankom z Kukiz’15. Zapraszam do współpracy wszystkich z okręgu tarnowskiego, którym leży na sercu dobro Polski. Ja czuję odpowiedzialność za Polskę i chcę dla naszej Ojczyzny pracować.

3 komentarze do “Poseł Norbert Kaczmarczyk przechodzi do klubu PiS w Sejmie

  • Rozumiem odejście, jednak nie rozumiem przejścia do PIS a poniższe słowa pokazują tylko, że w dupie masz Polskę i Polaków – wchodzisz prezesowi w zad by zadbać o swoje interesy.
    Straciłem do Ciebie szacunek którym kiedyś Cię darzyłem… jesteś zwykła sprzedajną……

    „Tę misję doskonale rozumie prezes Jarosław Kaczyński. Właśnie w taki sposób działa Prawo i Sprawiedliwość. Wystarczy w tym względzie wspomnieć szereg działań podjętych od początku kadencji.”

    Odpowiedz
  • Pan Kaczmarczyk się po prostu sprzedał,i niech nie opowiada głupot że to dla dobra ludzi, bo oni zostali zdradzeni, i nie tylko przez pana Kaczmarka ale również przez KPR ,nie ważne jak byle do koryta, a teraz to on będzie kolejną marionetką w rękach kaczora, i będzie miał gówno do powiedzenia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.