25 maja 2024
Aktualności

Poselska koalicja dla Tarnowa i regionu

W Warszawie posłowie Urszula Augustyn, Władysław Kosiniak-Kamysz, Piotr Gronkiewicz oraz Robert Wardzała powołali do życia Parlamentarny zespół ds. Rozwoju Miasta Tarnowa i Aglomeracji Tarnowskiej!
 
 -To dla nas wszystkich ogromne wydarzenie, ponieważ ten zespół będzie pełnił kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości naszego regionu. Będziemy współpracować, aby rozwijać nasze miasto i okoliczne obszary, tworząc lepsze warunki życia dla każdego z Was – podkreśla na swoim profilu na Facebooku poseł Górnikiewicz. 
Parlamentarzyści będą mieć pełne ręce roboty z racji palących i nierozwiązanych dotąd kwestii dotyczących Tarnowa i naszego regionu. Co mamy dla przykładu w tej puli? Chociażby modernizację Stadionu Miejskiego w Mościcach, decyzję w sprawie budowy wschodniej obwodnicy Tarnowa, jest też, lobbowany lata temu przez posła Kosiniaka-Kamysza, powrót na tory ,,Szczucinki”. Pamiętać należy, że prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, który bezskutecznie kolejny raz walczył o parlament, ma pełną szafę projektów i wniosków o dofinansowanie, które nie znajdywały poparcia władz centralnych w ostatnich latach. I na koniec jedna ważna rzecz. Na koniec kadencji nie będzie działało żadne tłumaczenie, że czegoś nie udało się zrobić, gdyż poseł Władysław Kosiniak-Kamysz ma zostać wicepremierem, poseł Urszula Augustyn jest we władzach Platformy Obywatelskiej, która będzie teraz rozdawać karty w rządzie a Piotr Górnikiewicz ma ponoć szanse zostać wiceministrem sportu. Do dzieła. 
 
 
fot. FB/Piotr Górnikiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.