25 kwietnia 2024
Aktualności

Protest rolników: to będzie drogowy Armagedon w Tarnowie

W związku z protestantami rolników w całym kraju, mieszkańcy powiatu tarnowskiego muszą liczyć się z utrudnieniami na drogach. Przejazdu kolumn maszyn rolniczych należy się spodziewać już od godzin porannych. 

Na dzisiaj zaplanowano protesty rolników na terenie całego kraju. Poniżej podajemy miejsca rozpoczęcia oraz trasę przejazdu kolumn w  powiecie tarnowskim w godzinach 7.00-18.00:

LISIA GÓRA- TARNÓW:

wyjazd z parkingu przy cmentarzu w Lisiej Górze ul. Południową, w kierunku skrzyżowania z drogą 73, na rondzie wjazd na drogę 73 i przejazd w kierunku Tarnowa przez m. Brzozówka, al. Jana Pawła II w kierunku centrum Tarnowa do ronda z ul. Błonie, ul. Spokojna, ul. Elektryczna, ul. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Czysta do ronda z ul. Kwiatkowskiego, ul. Witosa do ronda w Kępie Bogumiłowickiej (tam ok. czterogodzinna blokada ronda), następnie powrót ul. Witosa, Kwiatkowskiego, Czysta, Kardynała Wyszyńskiego, Elektryczna, Spokojna, Błonie do skrzyżowania z ul. Błonie i powrót drogą 73 do Lisiej Górę, przez Brzozówkę, na parking pod cmentarzem

TUCHÓW – TARNÓW:

wyjazd z dolnego parkingu klasztoru oo. Redemptorystów drogą 977, m. Zabłędza, Piotrkowice, skręt  w drogę 1376K, Łękawka, Łękawica w kierunku Skrzyszowa, droga 73 w kierunku Tarnowa – wjazd od ul. Lwowskiej, Jana Pawła II do ronda z ul. Wilczą (ok. czterogodzinna blokada ronda), następnie drogą al. Jana Pawła II w kierunku centrum Tarnowa do ronda z ul. Błonie, ul. Spokojna, ul. Elektryczna, ul. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Czysta do ronda z ul. Kwiatkowskiego, ul. Witosa do ronda w Kępie Bogumiłowickiej, nawrót do ul. Witosa, ul. Chemiczna, ul. Czerwonych Klonów, ul. Czerwona i ul. Krakowska do wjazdu na południową obwodnicę miasta drogą 94, w kierunku ul. Tuchowskiej, zjazd na drogę 977 w kierunku Tuchowa, ul. Daszyńskiego (Tuchów), ul. Mickiewicza do ronda z drogą 977, dolny parking klasztoru oo. Redemptorystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.