15 czerwca 2024
Kryminalne

Pseudo mistrz kierownicy skończył swoje popisy na drzewie

W czwartek w godzinach południowych W Dąbrowie Tarnowskiej na jednym z parkingów zlokalizowanym przy kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym, kierujący testując swoje umiejętności w drifcie uderzył w drzewo.

Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zastali 21-letniego kierowcę oraz 19-letniego pasażera. Jak się okazało, 21-latek jadąc z kolegą przez centrum Dąbrowy Tarnowskiej postanowił „przetestować” swoje bmw wprowadzając samochód w poślizg. Młody kierowca przecenił  swoje umiejętności, stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Na szczęście nikt w wyniku zdarzenia nie poniósł obrażeń, jednakże zaznaczyć należy, że tego typu nieodpowiedzialne zachowanie to zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu i niejednokrotnie prowadzi do tragicznych w skutkach konsekwencji.

Policjanci przebadali młodego kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca był trzeźwy. W tej szczególnie niebezpiecznej sytuacji, policjanci zdecydowali o skierowaniu sprawy do sądu o ukaranie sprawcy wykroczenia z wnioskiem o orzeczenie zakazu kierowania.

Jeden komentarz do “Pseudo mistrz kierownicy skończył swoje popisy na drzewie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.