Rozbił Lexusa na słupie. Inny kierowca wjechał w ogrodzenie [ZDJĘCIA]

Niedzielny poranek był niezwykle pracowity dla służb na Powiślu Dąbrowskim, gdzie doszło do dwóch bardzo groźnych zdarzeń drogowych. W Luszowicach kierowca rozbił Lexusa na słupie energetycznym, a kilka godzin później inny kierowca, tym razem w Dąbrowie Tarnowskiej, ,,zaparkował” na ogrodzeniu.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na ulicy Dąbrowskiej w Luszowicach. Przed godziną 4 rano kierowca Lexusa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Po przybyciu na miejsce służb, okazało się, że w samochodzie ani w jego pobliżu nie ma kierującego. Sprawę wyjaśnili świadkowie zdarzenia, którzy poinformowali, że po kierowcę przyjechali rodzice, a następnie udali się do szpitala. Jak się później okazało, kierujący nie odniósł większych obrażeń. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce dwie godziny później na ulicy Żabieńskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Kierujący Audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie jednego z domów znajdujących się przy tej ulicy. Kierowcy nic się nie stało.

Dodajmy, że w obu przepadkach kierowcy byli trzeźwi.

Fot. PSP Dąbrowa Tarnowska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *