17 czerwca 2024
Aktualności

Straż Miejska będzie pomagać mieszkańcom przebywającym za granicą

Wychodząc naprzeciw postulatom osób przebywających za granicą Straż Miejska w Tarnowie uruchamia nowy sposób kontaktu, polegający na indywidualnym umówieniu terminu na spotkanie przed kamerą internetową.

Często zdarza się, że osoby przebywające za granicą tłumaczą się trudnościami związanymi z kontaktem ze strażnikiem, a co za tym idzie z przedłużającymi się terminami na załatwienie sprawy. Jeżeli te terminy są przekraczane, jednostka ma obowiązek skierować wniosek o ukaranie do sądu na właściciela pojazdu.

W celu ułatwienia kontaktu i ewentualnym dalszym postępowaniu w danej sprawie, będzie można za pomocą poczty e-mail indywidualnie umówić się ze strażnikiem na proponowany termin i korzystając z wideo-kontaktu porozmawiać osobiście z funkcjonariuszem prowadzącym lub inną osobą posiadającą wiedzę o toczących się czynnościach.

Aby to uczynić należy wysłać pocztę e-mail na adres straz@umt.tarnow.pl, w której należy wskazać proponowany termin rozmowy. Na adres zwrotny nadawcy wysłana zostanie odpowiedź z akceptacją lub propozycją innego terminu.

Po uzgodnieniu wystarczy wejść na stronę tarnowskiej SM i zaakceptować regulamin rozmowy wideo, a następnie połączyć się z operatorem, czyli wskazanym funkcjonariuszem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.