19 czerwca 2024
Aktualności

Święto Golonki Podkarpackiej z Pilzna

s-jaroszFirma Taurus tradycyjnie, jak co roku, zaprasza na jedyne w swoim rodzaju Święto Golonki Podkarpackiej z Pilzna. W tym roku bez imprezy i koncertu – w zamian we wszystkich barach „Taurusa” od 27 czerwca do 5 lipca wyjątkowy smak golonki świętowany jest w specjalnej cenie: tylko 14,99 zł za sztukę!!!

 

– Smak jest wciąż wyborny, zmieniły się tylko okoliczności świętowania – mówi Stanisław Jarosz, prezes grupy „Taurus”. – Nasza golonka jest nadal przygotowywana zgodnie z tradycyjnymi, regionalnymi recepturami. Wciąż pieczołowicie pracujemy nad każdą jej porcją, by miała niepowtarzalny smak.

 

Od 10 lat wielkie święto golonki było organizowane w miejscu, z którego pochodzą jej korzenie – w Pilźnie. Był konkurs jedzenia golonki na czas, firma oferowała możliwość zakupienia jej sztandarowych produktów w  promocyjnych cenach, a na scenie pojawiała się gwiazda – najbardziej popularny w danym okresie wykonawca. Wyśmienita zabawa i konieczna degustacja golonki wpisały się już do kalendarza imprez w regionie.

 

– W tym roku byliśmy zmuszeni odwołać huczne świętowanie – mówi Stanisław Jarosz, prezes grupy „Taurus”. – Ponad wszystko zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, a także pracowników firmy. Zapewniam jednak, że golonka zachowała swój niepowtarzalny smak.

 

Zamiast święta – jest promocja. We wszystkich 14 barach „Taurusa” od 27 czerwca do 5 lipca będzie można kupić porcję tradycyjnej golonki za 30 procent jej zwykłej ceny.

 

– Mam nadzieję, że w ten sposób zrekompensujemy smakoszom naszego podkarpackiego specjału brak możliwości bezpośredniego spotkania i świętowania w gronie miłośników golonki – mówi prezes Stanisław Jarosz. – Postanowiliśmy, że tegoroczne święto będzie miało numer 9,5, a prawdziwe dziesiąte, będziemy obchodzili hucznie w przyszłym roku. Zapraszam wszystkich do degustacji!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.