17 czerwca 2024
Aktualności

TARNÓW: Wieczoru planszówek w ANS

Tarnów po raz pierwszy w historii będzie gospodarzem wieczoru planszówek! Wydarzenie startuje o godzinie 18., w budynku C, w sali C06 na Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie przy ulicy Mickiewicza 8. Wstęp jest wolny.
Idea wzięła się z naszego strachu wobec wszechobecnego zamknięcia się młodego społeczeństwa w 4 ścianach swojego pokoju i ograniczenia kontaktu z rówieśnikami jedynie do wiadomości na messengerze. Dlatego też, planszówki – to idealny sposób na spędzenie ze sobą czasu, zintegrowania oraz poznanie drugiego człowieka – podkreślają organizatorzy. – Czekają na Was liczne gry planszowe, takie jak Carcassonne, Dixit, Catan, Splendor i wiele innych. To idealna okazja, aby spędzić miło czas w gronie przyjaciół i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa aż do północy, więc będziecie mieć mnóstwo czasu na grę i zabawę. Wstęp jest bezpłatny, więc zapraszamy wszystkich chętnych!
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.