30 września 2023
Aktualności

Tarnów: Sylwester na Rynku? Omijajcie to miejsce!

Tradycyjnie Tarnowskie Centrum Kultury organizuje powitanie Nowego Roku na tarnowskim Rynku. Wszystkim, którzy zdecydują się w ten sposób pożegnać mijających dwanaście miesięcy towarzyszyć będzie muzyka odtwarzana z playlisty oraz fajerwerki. Niestety jest to kolejny już rok bez zabawy sylwestrowej z prawdziwego zdarzenia. 

Przypomnijmy, że przed laty zaniechano koncertu w ramach zabawy sylwestrowej, ponieważ zapewniano, że w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy koncert będzie stał na wysokim poziomie. Tak jednak nigdy się nie stało, a sylwestrowy koncert zniknął na lata z tarnowskiego Rynku.

Na pocieszenie tarnowianom zostaną zaprezentowane cieszące się niesłabnącą popularnością evergreeny i najnowsze utwory ze szczytów list przebojów, które będziemy mogli usłyszeć na płycie Rynku już jutro od godziny 23.  Natomiast punktualnie o północy niebo nad tarnowskim Ratuszem rozświetli się blaskiem za sprawą kilkuminutowego pokazu sztucznych ogni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.