25 maja 2024
AktualnościFotoreportaże

Tłumy na promocji Tarnowskich Colloquiów Naukowych

Dziś w tarnowskiej PWSZ odbyła się uroczystość promującą pierwsze numery „Tarnowskich Colloquiów Naukowych” – czasopisma PWSZ. List do uczestników tego wydarzenia skierował minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. 

„Tarnowskie Colloquia Naukowe” ukazują się od roku 2016 i obecnie stanowią jeden z fundamentów działalności naukowej PWSZ udzielając łamów zarówno swoim pracownikom, jak i autorom zewnętrznym. Czasopismo wydawane jest w seriach tematycznych. Obecnie ukazały się numery inicjujące serie tematyczne prac z dziedziny nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej oraz nauk humanistycznych. W przygotowaniu są tomy gromadzące rozprawy z dziedziny nauk ścisłych, społecznych i ekonomicznych oraz sztuki.

Dzisiejsza promocja była okazją, aby poznać redaktorów i autorów „Tarnowskich Colloquiów Naukowych”, porozmawiać z naukowcami oraz wysłuchać wykładu redaktora naczelnego TCN, dra hab. Michała Nawrockiego, prof. PWSZ pt. Kilka komentarzy do słowa „prawda”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.