15 lipca 2024
AktualnościKryminalne

Tragedia na torach. Nie żyje 40-letni mężczyzna

W środę późnym popołudniem służby zostały zaalarmowane o śmiertelnym potrąceniu mężczyzny w Ciężkowicach na szlaku kolejowym do Nowego Sącza.

Przed godziną 19. dyspozytor numeru alarmowego otrzymał informację, że maszynista pociągu relacji Kraków Główny – Krynica-Zdrój, śmiertelnie potrącił mężczyznę w Ciężkowicach. Z relacji maszynisty wynikało, że gdy jechał od stacji Ciężkowice w kierunku Krynicy Zdrój, zauważył na torze mężczyznę. Ten pomimo tego, że widział zbliżającą się lokomotywę, nie usunął się ze szlaku kolejowego. Mężczyzna to niespełna 40-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który poniósł śmierć na miejscu. Podróżnym zapewniono zastępczą komunikację autobusową.

W związku z wypadkiem śmiertelnym ruch na trasie kolejowej do Tarnowa – Krynica-Zdrój był całkowicie wstrzymany przez ponad pięć godzin. Ruch pociągów na tej trasie został przywrócony przed północą, wówczas zostały zakończone czynności dochodzeniowo-śledcze.

Teraz policjanci z Komisariatu Policji w Ciężkowicach w ramach prowadzonego dochodzenia wyjaśniają wszystkie okoliczności tej tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.