28 lutego 2024
AktualnościKryminalne

Tragedia w Ciężkowicach. 58-latka weszła wprost pod jadący samochód

Wczoraj rano na ul. Krynickiej w Ciężkowicach, na wysokości skrzyżowania z ul. Grunwaldzką doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Młody mieszkaniec powiatu tarnowskiego, jadący Daewoo w stronę Jastrzębi potrącił kobietę.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń 58-letnia piesza weszła na jezdnię pod nadjeżdżający samochód z prawej strony dla jego kierunku ruchu. Kobieta z rozległymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Tarnowie. Niestety mimo starań lekarzy nie udało się jej uratować.

Policjanci ruchu drogowego tarnowskiej komendy miejskiej ustalili, że obydwoje uczestnicy tragicznego zdarzenia byli trzeźwi. Pojazd którym poruszał się młody człowiek został zabezpieczony przez do dalszych czynności procesowych. Pracująca na miejscu policyjna ekipa zabezpieczyła ślad i dowody, które m.in. z relacjami świadków wypadku, pomogą śledczym ustalić co było jego bezpośrednią przyczyną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.