Tragiczna sobota! Jednego mężczyznę przygniotła koparka, a drugiego ,,papaj”

Podczas prac budowlanych w Tarnowie 40-letni mężczyzna został przygnieciony koparką. Natomiast w powiecie tarnowskim, traktor własnej konstrukcji przygniata 70-letniego właściciela, który również ginie na miejscu.

Ubiegła sobota upłynęła pod znakiem nieszczęśliwych wypadków. Rano, tuż po godzinie ósmej, 40-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu tarnowskiego zostaje przygnieciony koparką. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności, jak również przebieg wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie przez policjantów dochodzeniowo-śledczych komisariatu centrum. Osoby pracujące w tym czasie były trzeźwe.

Kolejny śmiertelny wypadek miał miejsce w Ołpinach w samo południe. Tutaj, 70-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn został przygnieciony przez ciągnik rolniczy własnej konstrukcji. Pojazd stoczył się do rowu melioracyjnego, kołami przejeżdżając po głowie właściciela. W tym przypadku również prowadzone postępowanie będzie ukierunkowane na udzielenie odpowiedzi co i dlaczego spowodowało śmierć człowieka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.