25 września 2023
AktualnościKryminalne

Trzeźwy poranek i kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

Poniedziałek i kolejni nietrzeźwi zatrzymani przez tarnowskich stróżów prawa. Narkotyki i alkohol nie idą w parze z kierowaniem samochodami. Tym razem nie tylko policjanci ruchu drogowego, ale także policjanci z komisariatów policji przeprowadzili kontrolę na drogach regionu. W kilka godzin zatrzymano 5 pijanych kierowców.

W poniedziałkowy poranek policjanci tarnowskiego ruchu drogowego, ale i z komisariatów Policji w regionie przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy Poranek”. I tym razem wyeliminowano z ruchu drogowego kierowców, którzy wsiadają za kierownicę nie zważając na bezpieczeństwo innych kierujących. Policjanci regionu tarnowskiego zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców, którzy w sposób lekceważący łamią przepisy i za nic mają bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Niechlubnym rekordzistą poniedziałkowego poranka okazał się kierowca osobowego Nissana, który w Otfinowie w wydychanym powietrzu miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości skutkuje utratą prawa jazdy, wysoką grzywną oraz karą pozbawienia wolności do 2 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.