13 lipca 2024
Aktualności

Uwaga! Od jutra zmiana rozkładu jazdy kilku autobusów

Od jutra obowiązywać będą nowe rozkłady jazdy linii nr 0, 1, 2, 12, 41 i 210. Dodatkowo trasy autobusów nr 2, 41 i 210 przebiegać będą przez Strefę Aktywności Gospodarczej z dojazdem bezpośrednio pod Zakłady Mechaniczne.

Linie 2, 41 i 210 będą zatrzymywały się na nowym przystanku w bezpośrednim sąsiedztwie bramy wejściowej do Zakładów Mechanicznych. Przystanek ten będzie nosił nazwę „Zakłady Mechaniczne”.
Zmieniona zostanie także nazwa przystanku na pętli końcowej tych linii z „Zakładów Mechanicznych” na „Kochanowskiego – Chyszowska”.

Z uwagi na zmiany oraz na fakt, że rozkład jazdy linii nr 12 jest powiązany czasowo z rozkładem jazdy linii nr 2, zmienią się również godziny kursowania „12”.

Od 1 lutego nowy rozkład jazdy obowiązywać będzie także na linii nr 1. Wszystko po to, by wyeliminować opóźnienia na kursach wykonywanych po godz. 15.00 z Mościc. Inaczej kursować będzie także „zerówka”.

Ze szczegółami nowych rozkładów jazdy można zapoznać się na stronie www.komunikacja.tarnow.pl po wybraniu określonej linii, klikając w link „zobacz zmiany”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.