15 lipca 2024
Aktualności

W niedzielę Słonie podejmą Koronę Kielce

W zimowej scenerii przyjdzie piłkarzom Bruk-Bet Termaliki Nieciecza zainaugurować rundę wiosenną. Podopieczni Macieja Bartoszka podejmą na własnym stadionie Koronę Kielce. 

 

Trener Słoni podczas konferencji prasowej przekonywał, że dyspozycja Bruk-Betu Termaliki jest coraz lepsza.

– Z każdym dniem idzie do góry. Widoczne to było m.in. podczas dzisiejszego treningu. Wszystko idzie zgodnie z planem. W okresie przygotowawczym zrealizowaliśmy nasze założenia. Pracowaliśmy mocno nad siłą, dynamiką i wytrzymałością. Dużą uwagę skupialiśmy nad organizacją gry. Na rynku transferowym byliśmy aktywni. Przeprowadziliśmy ciekawe ruchy kadrowe. Wzmocniliśmy m.in. defensywę, żeby jeszcze ją uszczelnić. Chociaż trzeba zaznaczyć, że zawodnicy, którzy dołączyli do nas później potrzebują trochę więcej czasu, żeby się wkomponowali –  mówił trener Bartoszek.

Smaczku niedzielnemu spotkaniu dodaje fakt, że Koroną Kielce to klub, w którym w poprzednim sezonie pracował Maciej Bartoszek.

– Sentymenty trzeba odłożyć na bok. Ten mecz jest dla mnie jak każdy inny. W nim walczymy o punkty. Musimy ich szukać – wyjaśnia trener.

Pierwszy gwizdek na stadionie w Niecieczy sędziego Tomasza Kwiatkowskiego z Warszawy o godz. 15:30. Po 21 kolejkach Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 21. punktów. Natomiast niedzielny rywal ma dziesięć punktów więcej i zajmuje 7. pozycję w ligowej tabeli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.