17 czerwca 2024
Kultura

Walentynki 2022 w Cinema3D!

Jeśli randka, to w kinie! W walentynkowy weekend oraz w Walentynki w Cinema3D widzowie będą mogli zobaczyć między innymi:  „Miłość, seks & pandemia”, „Miłość jest blisko”, „Krime story. Love story”, „Śmierć na Nilu”, „Wyjdź za mnie” oraz „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.cinema3d.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

Najpierw kino, później kolacja – czy to nie idealny scenariusz na spędzenie razem czasu? Od 11 lutego widzowie mogą zobaczyć premierowo komedię romantyczną „Miłość jest blisko” z Olgą Bołądź, Weroniką Książkiewicz i Wojciechem Solarzem w rolach głównych. W filmie Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco…

Kolejna propozycja to muzyczna komedia romantyczna z Jennifer Lopez i Owenem Wilsonem w rolach głównych, czyli „Wyjdź za mnie”. Widzowie zobaczą na wielkim ekranie parę supergwiazd Kat i Bastiana, którzy mają się pobrać na oczach milionów widzów. Jednak Kat przed samą ceremonią dowiaduje się, że została zdradzona, postanawia więc poślubić mężczyznę z widowni.

„Krime Story. Love story” to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu „Proceder”. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja „Romea i Julii”. Zaś w filmie „Śmierć na Nilu” w czasie wakacji spędzanych nad Nilem Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki. W rolach głównych występują: Kenneth Branagh, Gal Gadot, Armie Hammer i Annette Bening.

Ponadto w repertuarze znajdzie się również produkcja Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”, w której trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. W rolach głównych: Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan i Zofia Zborowska-Wrona. Nie zabraknie także komedii „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, która pokazuje siłę przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.