15 lipca 2024
Aktualności

ZPS: Duże zainteresowanie badaniami profilaktycznymi

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne badania i konsultacje w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. Zorganizowano je z okazji Dnia Kobiet.
– To doskonała okazja żeby pomyśleć o swoim zdrowiu – mówiły tarnowianki, które tłumnie pojawiły się w tym dniu w Przychodni.

– Taka akcja jest bardzo potrzebna, każda kobieta powinna się zbadać. – Zdrowie jest rzeczą, której kupić nie można dlatego niezwykle ważne jest wykonywanie badań aby uniknąć trudniejszych sytuacji. – Jak jesteśmy w młodym wieku to jeszcze nic nie dolega, a jednak w takiej grupie też się zdarzają poważne choroby dlatego warto się badać – mówiły pacjentki, które skorzystały z darmowych badań profilaktycznych.

Panie, które 8 marca odwiedziły ZPS mogły skorzystać m.in. z konsultacji w zakresie chirurgii plastycznej. Specjalnie do Tarnowa przyjechała dr Zofia Bochen z Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt.

Kobiety mogły także wykonać USG piersi i badanie densytometryczne.

Prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych, Jarosław Kolendo osobiście wręczał Paniom kupony na badania morfologiczne i hormonów tarczycy.

– Zależy nam na tym, żeby kobiety były zdrowe i dobrze czuły się same ze sobą – mówi szef ZPS.

Ponadto panie mogły skorzystać z konsultacji dietetyka i trenera personalnego, porad stylistki i zrobić sobie darmowy makijaż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.