25 kwietnia 2024
AktualnościKryminalne

87-latek wjechał w pieszych na chodniku. Dwie osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek doszło do potrącenia pieszych poruszających się po chodniku w Wojniczu. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby, z czego dwie z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Około godziny 15 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Wojniczu. Z uzyskanych informacji wynikało, że doszło do potracenia pieszych poruszających się po chodniku. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. Okazało się, że kierujący pojazdem marki Peugeot jadąc w kierunku ulicy Tarnowskiej na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał poza prawą krawędź, a następnie na chodnik potrącając pieszych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby, z czego dwie z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.   
Kierującego pojazdem poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,00 mg/l. 87-latkowi zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.