13 lipca 2024
Aktualności

Ale petarda!!! Nicki Pedersen pojedzie w Tarnowie!

Nicki Pedersen ustalił warunki kontraktu z Jaskółkami i w zbliżającym się okienku transferowym podpisze kontrakt z Grupą Azoty Unią Tarnów – donosi facebookowy profil tarnowskiego klubu.

Pedersen to 3-krotny Indywidualny Mistrz Świata (2003, 2007, 2008). Kontrowersyjny żużlowiec z marszu staje się liderem Jaskółek!

Co sądzicie o tym transferze? Piszcie komentarze!

 

3 komentarze do “Ale petarda!!! Nicki Pedersen pojedzie w Tarnowie!

  • Tragedia!! Mocno konfliktowy zawodnik, w połączeniu z mocno konfliktowym prezesem i trenerem…. Mieszanka wybuchowa. Nie wróżę nic dobrego. Dokładając do tego ciągłe kontuzje w ostatnich latach, może być różnie. A już nie wspominając o tym, żeby się nie pozabijali między sobą na torze.. Pedersen, Czaja, Mroczka… Brakuje tylko żeby sparować ze sobą np. Nickiego i Mroczkę 😉

    Odpowiedz
  • transfer kompletnie jest bezsensowny! wydaję mi się, że około 90% w Tarnowie nie znosi Pedersena.. wzięliśmy gościa tylko dlatego, że nie było już kogo wziąć, jedna wielka masakra. Po co było wchodzić do ekstraklapy skoro nie ma teraz kompletnego składu?!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.