13 lipca 2024
AktualnościKryminalne

Dachowanie w Smykowie. Znamy główną przyczynę!

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Smyków. Kierujący dostawczym mercedesem wjechał do rowu i dachował. Mężczyzna był pijany. W organizmie miał ponad 1 promil alkoholu. Teraz 31 -latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 05.30, w miejscowości Smyków na drodze wojewódzkiej nr 984 w powiecie dąbrowskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Mercedes, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie wykazało, że 31-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego był pijany.  W organizmie miał ponad 1 promil alkoholu. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.