19 czerwca 2024
Aktualności

NIEDZIELA: Ponad 1000 biegaczy weźmie udział w Tarnowskiej Dyszce

Już w najbliższą niedziele 27 października po raz piąty ulicami Tarnowa pobiegną setki biegaczy na dystansie 10 kilometrów. Start największego tego typu wydarzenia w regionie zaplanowany jest na godzinę 09:30 na placu przed Gemini Park od strony ulicy Nowodąbrowskiej. Biegacze kolejno poruszają się następującymi ulicami –  Nowodąbrowska, Starodąbrowska, Słoneczna, Sitko, Słowackiego, Klikowska, Elektryczna, Jastruna, Romanowicza, oraz Piłsudskiego. 
Do biegu zgłosiło się blisko 1000 uczestników z całego regionu. Tradycyjnie w ramach biegu prowadzona jest akcja charytatywna. W tym roku środki zbierane będę na małą Karolinkę z Tarnowa. Łącznie w trakcie kilku lat organizacji na potrzeby małych tarnowian udało się już przekazać blisko 20000 złotych.
Organizatorzy zapraszają wszystkich do kibicowania, a chętnych do startu do biura zawodów, które będzie działało w Centrum Handlowym Gemini w sobotę od 18 do 21 oraz w dniu biegu od 7 do 9. Organizatorzy przygotowali dodatkowe 40 pakietów dla zapisanych w ostatniej chwili.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.