30 maja 2024
AktualnościFotoreportaże

Nowa Sala Ślubów w Urzędzie Gminy Wierzchosławice [ZDJĘCIA]

Urząd Gminy Wierzchosławice już niebawem będzie dysponował odnowioną Salą Ślubów! Wyremontowana sala zostanie powiększona i będzie łączyła elementy dawnego wystroju – w postaci odnowionej metaloplastyki z nowoczesnością.

– Będzie to wnętrze godne najważniejszych chwil w życiu. Głównym celem zaplanowanych prac jest przekształcenie tego wnętrza w nowoczesne i eleganckie miejsce. Ta kompleksowa modernizacja sali ślubów ma na celu stworzenie pięknego i wyjątkowego miejsca, które będzie w pełni oddawać rangę i doniosłość chwili zawarcia małżeństwa – mówi wójt gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz. – Remont sali ślubów to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszej gminie. Dzięki niemu będziemy mogli zapewnić przyszłym małżonkom bezpieczne i dostojne miejsce na zawarcie związku małżeńskiego.

Urząd Gminy Wierzchosławice jeszcze w tym tygodniu ogłosi przetarg na to zadanie. Inwestycja zgodnie z harmonogramem powinna zakończyć się w kwietniu. Planowany koszt prac to 150 tys. zł. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.