29 lutego 2024
Kryminalne

Oszuści w rękach policji! Wyłudzili ponad milion złotych

Po pozorem prowadzenia działalności gospodarczej oszukiwali mieszkańców regionu. Dwóch mieszkańców Tarnowa w wieku 25 i 40 lat wyłudziło w ten sposób ponad milion dwieście tysięcy złotych. Teraz odpowiedzią przed tarnowskim sądem. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie wielu oszustw na duże kwoty pieniędzy. Mężczyźni to mieszkańcy Tarnowa w wieku 25 i 40 lat. Prowadząc działalność gospodarczą wyłudzali pieniądze od mieszkańców Tarnowa jak również powiatu tarnowskiego obiecując znaczne zyski. W ten sposób oszukali co najmniej 12 osób na kwotę nie mniejszą niż 1,2 mln złotych.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do tarnowskiej prokuratury, która przedstawiła im 12 zarzutów oszustwa na kwoty od 14 tys. złotych do ponad 600 tys. złotych. Podejrzani zostali doprowadzeni do Sądu Okręgowego w Tarnowie, który na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego zastosowano wobec obu mężczyzn areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Sprawa ta jednak ma charakter rozwojowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.