24 lutego 2024
Kryminalne

Perfumowi złodzieje długo nie nacieszyli się swym łupem

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież perfum z jednego ze sklepów, wartych około 1700 złotych. Śledczy przedstawili mieszkańcom Tarnowa zarzut kradzieży, do których się przyznali. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

We wtorek policjant ze Szczucina robiąc zakupy przed rozpoczynającą się o godz. 14 służbą, uzyskał informację od pracowników drogerii mieszczącej się w tej miejscowości, że niedawno 2 mężczyzn ukradło perfumy o szacowanej wartości około 1700 zł. Mundurowy dokonał analizy zapisu monitoringu sklepu, ustalając jednocześnie rysopis sprawców. Po przybyciu do swojej jednostki Policji przekazał przełożonym uzyskane informacje. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze za sprawcami.

Około godz. 15, czyli po upływie niecałych 2 godzin od uzyskania informacji, na ul. 3 Maja w Szczucinie policjanci  zauważyli mężczyzn, których podejrzewali o kradzież. Sprawcami okazali się dwaj  mieszkańcy Tarnowa. W trakcie czynności w bagażach należących do zatrzymanych, policjanci znaleźli 7 buteleczek różnych marek perfum.

24- latek i 27- latek zostali przesłuchani i usłyszeli już zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Teraz  ich losem zajmie się sąd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.