13 lipca 2024
Kryminalne

Policjanci jednego dnia odnaleźli dwóch poszukiwanych mężczyzn

Policjanci z drogówki odnaleźli 28 – latka, którego zaginięcie kilkadziesiąt minut wcześniej zgłosiła rodzina. Z kolei policjanci z patrolówki odnaleźli 21-latka, który kilka godzin wcześniej oddalił się z oddziału psychiatrycznego jednego ze szpitali znajdującego się na terenie Małopolski.

Wieczorem 27 lutego wzburzony 28-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego opuścił miejsce zamieszkania, istniała możliwość, że targnie się na swoje życie lub zdrowie.  Zaniepokojona rodzina powiadomiła o sytuacji brzeską Policję. Funkcjonariusze natychmiast podjęli poszukiwania mężczyzny a informacja o tym została przekazana wszystkim patrolom  w służbie. W trakcie penetracji zalesionych terenów,  w której brali również udział najbliżsi członkowie rodziny zaginionego,  policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli go w  jednym z występujących tam wąwozów.  Mężczyzna był cały i zdrowy, jednak z uwagi na stan emocjonalny trafił pod opiekę lekarzy specjalistów.

Kolejny przypadek to zaginięcie tego samego dnia 21–letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu brzeskiego. Zawiadomienie o zaginięciu zostało przyjęte w Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku. Z relacji zawiadamiającej matki zaginionego wynikało, że 21-latek przed godziną 18:00 oddalił się z terenu jednego ze szpitali w Małopolsce, gdzie był przyjmowany na oddział psychiatryczny.  Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego około godziny 21:00 w Jadownikach zauważyli mężczyznę, który szedł wzdłuż ruchliwej drogi krajowej nr 94, a którego rysopis pasował do zaginionego. Po sprawdzeniu okazało się, że faktycznie poszukiwany 21-latek. Również i w tym przypadku mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.