20 kwietnia 2024
AktualnościKryminalne

Poszukiwania 14-latka zakończone sukcesem

Wczorajszy wieczór upłynął policjantom z Tarnowa na poszukiwaniach zaginionego nastolatka. Informacja o jego zniknięciu dotarła do policjantów od zdenerwowanej mamy, po tym jak chłopiec nie wrócił do domu ze szkoły, do której, jak się okazało, nie dotarł wcale.

Wyposażone w rysopis zaginionego patrole wyruszyły w teren przeczesując miasto. Mundurowi skupili się m.in. na miejscach, gdzie według relacji bliskich chłopca mógłby on przebywać. Po sprawdzeniu znacznego obszaru jedna z policyjnych załóg wypatrzyła w rejonie stacji paliw przy ul. Lwowskiej chłopca, którego wygląd przypominał zaginionego. Okazało się, że jest to poszukiwany nastolatek. Był cały i zdrowy. Gdzie był i co cały dzień robił ustalają policjanci, ale ważne, że nic złego się mu nie stało. Zaginiony w towarzystwie policjantów wrócił do domu, gdzie z niecierpliwością i w napięciu oczekiwali na niego jego bliscy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.