30 maja 2024
AktualnościKryminalne

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policjantów

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 38-letni mieszkaniec województwa pomorskiego od czerwca bieżącego roku był poszukiwany decyzją Sądu Rejonowego w Malborku, do odbycia kary 302 dni pozbawienia wolności.

Wczoraj  (19.10.) przed północą, mundurowi z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podjęli kontrolę zaparkowanego pojazdu na jednej z ulic w centrum miasta. W samochodzie przebywało dwóch mężczyzn, gdzie jeden z nich na widok patrolu zaczął się podejrzanie nerwowo zachowywać. Pojazd oraz mężczyźni zostali sprawdzeni w policyjnej bazie danych. Otrzymany wynik wykazał, że 38-letni mieszkaniec województwa pomorskiego jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Malborku. Na podstawie tej decyzji mężczyzna ma zostać zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia kary 302 dni pozbawienia wolności, która została nałożona za popełnione przez niego przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego. W związku z powyższym 38-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Najbliższe 302 dni spędzi w zakładzie karnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.