28 maja 2024
AktualnościFotoreportaże

Stadion w Lisiej Górze tętni życiem [ZDJĘCIA]

Otwarte w ubiegłym roku Centrum Sportu w Lisiej Górze mimo zimowej aury tętni życiem. Z obiektu chętnie korzystają nie tylko drużyny z gminy Lisia Góra, ale całego regionu. 

Nowy obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem tak drużyn seniorskich, jak i młodzieżowych. Codziennie na boisku przy ulicy Sportowej 16 odbywają się treningi do późnych godzin wieczornych, a w sobotę i niedzielę od samego rana kibice mogą oglądać mecze sparingowe drużyn występujących w rozgrywkach od Klasy B po III Ligę. Regularnie z obiektu w Lisiej Górze korzysta III–ligowa drużyna Unii Tarnów oraz V–ligowy Metal i Tarnovia Tarnów.

Wiele wysiłku w prawidłowe przygotowanie obiektu wkładają zatrudnieni w GCS pracownicy, którzy pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych starają się utrzymać murawę w należytym stanie, co nie jest niezauważone przez drużyny korzystające z nowego obiektu. 

Oczywiście GCS nie tylko piłką nożną żyje, już od kilku miesięcy w sali ćwiczeń odbywają się zajęcia fitness dla pań. Pod czujnym okiem pań Żanety i Katarzyny ćwiczą cztery grupy dwa razy w tygodniu. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, a zaangażowanie instruktorów i ćwiczących jest pełne podziwu. Również na bieżni możemy zauważyć coraz więcej osób dbających o sprawność fizyczną.

źródło: UG Lisia Góra

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.