18 maja 2024
AktualnościFotoreportaże

Tarnów: Endecja zwiera szyki

Dziś popołudniu w Klubie Gwiazda odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie nowego ruchu w Tarnowie. Endecja, którą w naszym regionie tworzy Czesław Kwaśniak (pełnomocnik okręgowy ruchu Kukiz’15) ma zjednoczyć nie tylko środowiska prawicowe, ale również sportowe.

– To pierwsze spotkanie w Tarnowie po grudniowym wyjeździe do Warszawy, kiedy oficjalnie w sejmowej Sali Kolumnowej zainaugurowano działalność Endecji – wyjaśnia Czesław Kwaśniak. – Szczególnie w naszym regionie jest wiele osób, którym na sercu leży umacnianie wspólnoty narodowej.

Na zaproszenie Czesława Kwaśniaka odpowiedzieli między innymi przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół – Świat Pracy”, ratownicy wodni, przedsiębiorcy oraz rolnicy. W spotkaniu wzięła udział także Monika Kusek – wymienia jako kandydatka ruchu Kukiz’15 w wyborach prezydenckich w Tarnowie.

Jeden komentarz do “Tarnów: Endecja zwiera szyki

  • Czesław Kwaśniak-czy to ten-W maju 2003 r. zatrzymała go tarnowska policja. Prowadził samochód po pijanemu z całkiem niezłym wynikiem – 1,4 promila-ha ha to gratulacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.