30 września 2023
AktualnościKryminalne

TARNÓW: O włos od tragedii. 17-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Chwila nieuwagi ze strony kierującego i mogło wszystko zakończyć się tragicznie. Na szczęście nieletnia trafiła do tarnowskiego szpitala i po konsultacji medycznej mogła wrócić do domu.

W poniedziałek tuż przed godziną 15. na ulicy Słowackiego, kierowca osobowej daci, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa 17-letniej pieszej, która na wysokości skrzyżowania z ulicą Rejtana przechodziła przez przejście dla pieszych. Została uderzona narożem pojazdu i przewróciła się na jezdnię. Kierowca udzielił niezbędnej pomocy 17-latce i zawiadomił o zdarzeniu służby ratunkowe. Ratownicy medyczni zabrali poszkodowaną do tarnowskiego szpitala. Na szczęście nic złego jej się nie stało i mogła opuścić placówkę medyczną.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym tarnowianin został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a do jego konta policjanci dopisali 10 punktów karnych.

3 komentarze do “TARNÓW: O włos od tragedii. 17-latka potrącona na przejściu dla pieszych

 • Następni… Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia… Ale dam Wam szansę, żebyście wykazali się rzetelnością. Zapraszam do kontaktu na przemeksaper@gmail.com
  NIE POWIELAJCIE NIESPRAWDZONYCH INFORMACJI!!!
  kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia, policja widocznie zamiata sprawę pod dywan

  Odpowiedz
  • Kierowca nie uciekł tylko pojechał do pracy, i zostawił swoje dane. Proszę nie powielać fałszywych informacji.

   Odpowiedz
 • Proszę tak nie mówić. Kierowca zostawił swoje dane oraz odjechał ponieważ spóźniłby się do pracy, nie uciekł.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.