Tarnów solidarny z Ukrainą

Osoby chcące się włączyć w akcję pomocy na rzecz uchodźców z Ukrainy, lada dzień spodziewanych w Tarnowie, mogą przynosić potrzebne rzeczy do magazynu mieszczącego się przy ul. Nadbrzeżnej Dolnej 7. Zbiórka prowadzona jest przez całą dobę.

Szczególnie potrzebne są: opaski uciskowe, bandaże homestatyczne, quadkoptery z noktowizorem, kamery termowizyjne (4 szt.), składane łóżka polowe oraz kojce (łóżeczka turystyczne dla małych dzieci), zbierane są też śpiwory, karimaty, produkty higieny osobistej (w tym pampersy).

Ponadto niezbędne będą: ubrania dla dzieci, żywność, szczególnie ta dla najmłodszych, czyli przeciery i dania w słoiczkach, mleko modyfikowane dla niemowląt, kaszki i musy.

Osoby, które przyniosą dary do magazynu, proszone są, by na opakowaniu napisały informację z dokładnym opisem – co i w jakiej ilości znajduje się w paczce. Wszystko po to, by sprawnie móc rozdysponować zgromadzone rzeczy.

Zbiórka trwa całodobowo (24/7) w Centrum Bezpieczeństwa i Zarządzania Ruchem, które znajduje się przy ul. Nadbrzeżnej Dolnej 7.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.