18 maja 2024
Kryminalne

Trzymał narkotyki w lodówce! Teraz odpowie przed sądem

Zatrzymano kolejnego dealera, który na terenie Tarnowa posiadał znaczne ilości narkotyków. Po raz kolejny policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód zabezpieczyli zabronione substancje, z których można by wytworzyć ponad 4500 porcji narkotyku o wartości ponad 30 tysięcy złotych.

To już kolejne uderzenie w „narko” biznes na terenie Tarnowa. Kryminalni zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Całkowicie zaskoczony dwudziestopięcioletni tarnowianin został zatrzymany w mieszkaniu, które wynajmował na terenie miasta. Policjanci przeszukując mieszkanie w lodówce odnaleźli ukryte narkotyki w postaci ponad 70 gramów amfetaminy, 370 gramów mefedronu oraz 230 tabletek ekstazy i susz marihuany. Z zabezpieczonych narkotyków mężczyzna był w stanie wprowadzić na rynek ponad 4500 porcji różnego rodzaju narkotyku, których wartość przekracza kwotę 30 tysięcy złotych.

Prowadzone przez policjantów czynności pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów posiadania środków odurzających i psychotropowych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie, która zastosowała wobec niego dozor Policji, poręczenie majątkowe oraz zakazu opuszczania kraju.

Za posiadanie środków odurzających ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.