28 maja 2024
Aktualności

Unia Tarnów wyjaśnia [OŚWIADCZENIE]

Zarząd żużlowej Unii Tarnów wydał oświadczenie, w którym odnosi się do zarzutów pojawiających się w przestrzeni publicznej, z których wynika, że klub celowo opóźnia termin ogłoszenia przetargu na modernizację stadionu. Władze Unii Tarnów odnoszą się również do kwestii użytkowania obiektu po remoncie. 

W związku z pojawiającymi się w mediach lokalnych informacjami nie do końca jasnymi i czytelnymi dla ich odbiorców (czytelników, słuchaczy) Zarząd Unii Tarnów ŻSSA czuje się w obowiązku poinformować wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Kibiców, iż wszelkie kroki podejmowane przez Zarząd Klubu w temacie modernizacji Stadionu Miejskiego mają na celu tylko i wyłącznie takie działania, które stworzą dla Klubu i jego Kibiców możliwie JAK NAJLEPSZE warunki do rozgrywania zawodów żużlowych w najbliższej przyszłości, tj. w trakcie jak i bezpośrednio po modernizacji Stadionu Miejskiego. Nie jest prawda, jakoby Klub celowo opóźniał w jakikolwiek sposób termin ogłoszenia przetargu, czy rozpoczęcia prac, tak samo jak nieprawdziwe są twierdzenia, iż Spółka Żużlowa dopiero teraz, czy od niedawna stara się aby żużel miał stadion na wyłączność sportową. Temat ten przedstawiciele Unii Tarnów podnoszą już od ok. 2 lat czyli od momentu rozpoczęcia dyskusji w tym przedmiocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.