21 kwietnia 2024
Kultura

UWAGA casting do spektaklu Akademia Pana Kleksa

Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego ogłasza casting do spektaklu „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Darii Kopiec. Przeznaczony jest on dla tancerzy i wokalistów w wieku 15-28 lat – zarówno profesjonalistów jak i uzdolnionych amatorów – chcących wystąpić w roli uczniów akademii.

Od kandydatów, oprócz uzdolnień ruchowych, muzycznych i wokalnych oraz umiejętności pracy w grupie, pamięci ruchowej i kreatywności, wymagana jest dyspozycyjność w dniach 20 marca – 10 czerwca. Mile widziane są ponadto: znajomość stylów muzyczno-tanecznych takich jak: hip hop, house, bboying, krump, locking, umiejętność freestyle, elementy akrobatyki, podstawy contact improwizacji oraz użycie głosu: rap, beatbox, wokal.

Casting odbędzie się w teatrze w dniach 3-4 lutego, w godz. 12-18. Zaproszeni na przesłuchania kandydaci będą proszeni o przybycie w jednym z tych dni, przy czym należy sobie zarezerwować pełne sześć godzin. Zgłoszenia, zawierające CV oraz krótką notkę biograficzną ze zdjęciem oraz dane kontaktowe, przesyłać można do czwartku 1 lutego na adres koordynacja@teatr.tarnow.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.