19 czerwca 2024
Kryminalne

Wojnicz: Policjanci uratowali 60-latka

Niskie zimowe temperatury panujące na zewnątrz zagrażają życiu i zdrowiu nie tylko osób bezdomnych, ale także samotnych, starszych, nieporadnych życiowo czy będących pod wpływem alkoholu. Wojniccy policjanci uratowali życie 60-letniemu mężczyźnie, który z objawami wychłodzenia przebywał w pustostanie w Wojniczu.

hjkl

W miniony czwartek wojniccy policjanci w ramach codziennej służby sprawdzali miejsca, w których mogą gromadzić się osoby bezdomne. St. sierż. Kamil Twardowski i st. post. Justyna Witek nad ranem podczas kontroli jednego z pustostanów w Wojniczu znaleźli 60-letniego mężczyznę z objawami wychłodzenia. Powiadomili zespół ratunkowy. Lekarz, który przyjechał na miejsce badając mężczyznę określił temperaturę jego ciała na poziomie 27 0C. Wyziębionego sześćdziesięciolatka przewieziono do tarnowskiego szpitala. W tej chwili jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

2 komentarze do “Wojnicz: Policjanci uratowali 60-latka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.