23 września 2023
AktualnościKryminalne

Brzescy policjanci zabezpieczyli ponad kilogram marihuany

Policjanci zatrzymali 42-latka podejrzanego o posiadanie zabronionych substancji. W wyniku przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli ponad kilogram marihuany. Zgodnie z decyzją sądu najbliższe 3 miesiące krakowianin spędzi w areszcie.

Kryminalni z Brzeska w trakcie realizacji jednej ze spraw, wykonując czynności operacyjne na terenie Krakowa przeszukali mieszkanie jednej z wytypowanych osób mogących mieć związek z przestępstwem. Sprawdzając pomieszczenia znaleźli kilkanaście woreczków foliowych z zawartością suszu roślinnego, który następnie zabezpieczyli do dalszych badań. Wykazały one, że jest to ponad kilogram marihuany. 42-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut nielegalnego posiadania znacznej ilości narkotyków. Za przestępstwo to grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu, mężczyzna  został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.