28 lutego 2024
AktualnościKryminalne

Kłótnia podczas libacji. 64-latek skończył imprezę z nożem w brzuchu

Groźnie dla 64-letniego tarnowianina zakończyła się impreza alkoholowa zorganizowana w nocy z soboty na niedzielę w jego tarnowskim mieszkaniu. Podczas spotkania towarzyskiego doszło do nieporozumienia i gospodarz został zaatakowany przez jednego z gości nożem. 

Na razie nie wiadomo jakie motywy kierowały 49-latkiem, który zadał cios. Pewne jest natomiast, że zarówno on jak i właściciel nieruchomości byli kompletnie pijani i mieli około 3 promili alkoholu. Poszkodowany z raną kłutą brzucha został zabrany do szpitala, a nożownik do policyjnej izbie zatrzymań. Na szczęście życiu tego pierwszego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nad sprawą spowodowania obrażeń ciała pracują obecnie policjanci z Komisariatu Tarnów-Centrum. Jeszcze dzisiaj sprawca, po usłyszeniu zarzutu, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności zostanie doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, z wnioskiem o zastosowanie środków zapobiegawczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.