25 maja 2024
AktualnościKryminalne

Kraksa na ul. Narutowicza. Dwie kobiety w ciąży trafiły do szpitala

Wczoraj, około godziny 18., w Tarnowie na wysokości budynku Starostwa Powiatowego czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Kilkadziesiąt minut ulica była całkowicie zablokowana. Uczestniczy trafili do tarnowskich szpitali. Jak się okazało jedna z pasażerek ma złamaną rękę.

Wczoraj  około godziny 18. na ulicy Narutowicza w Tarnowie miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika z relacji uczestników oraz świadków, kierująca samochodem renault, 32-letnia tarnowianka zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z prawidłowo poruszającym się oplem. W samochodzie renault pasażerami byli 37-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży oraz 32-letni mężczyzna. Kierowcą opla był 28-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Oprócz niego w samochodzie podróżowała jeszcze 48-letnia kobieta i jej 16-letnia ciężarna córka. Uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do tarnowskich szpitali, gdzie po badaniach okazało się, że jedna z nich ma złamaną rękę, a pozostałe osoby odniosły jedynie potłuczenia i drobne urazy. Okoliczności wypadku wyjaśnią tarnowscy policjanci w prowadzonym postępowaniu.

Gdy służby ratunkowe kończyły likwidację wypadku w jego rejon podjechał samochód citroen. Kierowca widząc zablokowaną całkowicie drogę gwałtownie się zatrzymał i niemal natychmiast cofnął. Nie zauważył, że za nim zatrzymał się osobowy volkswagen i uderzył w niego. Okazało się, że kierowca citroena to 36-letni mieszkaniec Tarnowa, który w organizmie miał niemal 2,5 promila alkoholu. W volkswagenie podróżowali 34-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego oraz jej 10-letni syn. Kobieta i jej dziecko trafili do szpitala, gdzie zajęli się nimi lekarze. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pijany kierowca stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, dodatkowo musi się liczyć z zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, grzywną oraz karą pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.