21 lutego 2024
AktualnościFotoreportaże

SIEDLISKA: Budują szatnię dla piłkarzy za 2 mln zł [ZDJĘCIA][WIDEO]

Za nami symboliczne rozpoczęcie prac budowlanych na boisku piłkarskim Alfa Siedliska. W uroczystości wzięli udział burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek, a także poseł Wiesław Krajewski, dzięki którego wsparciu pozyskano dofinansowanie na realizację tego przedsięwzięcia. Ponadto w wydarzeniu uczestniczyli także m.in. posłowie Piotr Sak oraz Stanisław Bukowiec.

 
– Po wielu miesiącach planowania, projektowania i pozyskiwania funduszy doszliśmy do etapu realizacji tej ważnej dla mieszkańców Siedlisk inwestycji. Tym bardziej się ciszę, że budowę obiektu szatniowego rozpoczynamy w roku jubileuszowym 55-lecia istnienia klubu Alfa Siedliska. W zasadzie od początku swojej działalności klub nie posiada obiektu szatniowego, pozwalającego w godnych warunkach prowadzić szkolenie i wychowanie młodszych i starszych sportowców. Ciszę się, że marzenia zarządu klubu, wielu działaczy sportowych, rodziców oraz moje ziściły się i już za kilka miesięcy zawodnicy będą mogli korzystać z nowoczesnego obiektu szatniowego – powiedziała Magdalena Marszałek, burmistrz Tuchowa.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.