20 czerwca 2024
AktualnościKryminalne

SZOK! Uderzali w twarz dwudziestolatka gorącym żelazkiem

Spokojne spotkanie towarzyskie przeistoczyło się w chwile grozy dla dwudziestolatka, mieszkańca Tarnowa. Sprawcy przypalali go żelazkiem powodując poparzeniami twarzy I i II stopnia.

Policjanci w sobotę wieczorem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dotkliwie pobili wspólnego znajomego. W czasie spotkania towarzyskiego wywiązała się pomiędzy nimi kłótnia. Dwudziestopięciolatek wspólnie z dwudziestosiedmiolatkiem trzymając swojego rówieśnika za ręce kilkukrotnie uderzyli go rozgrzanym żelazkiem w twarz. Pokrzywdzony doznał rozległych oparzeń twarzy I i II stopnia. Sprawcy zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu Policji, gdzie przyznali się do pobicia i uszkodzenia ciała.

Obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do tarnowskiej prokuratury, która zastosowała wobec nich środki wolnościowe w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Mężczyznom grozi tera do 3 lat pozbawienia wolności. O wysokości kary zdecyduje tarnowski sąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.