28 maja 2024
AktualnościKryminalne

TARNÓW: Schował się w barze, by ukraść gotówkę i alkohol

35-latek trafił do Policyjnej Izby Zatrzymań w Tarnowie – do wytrzeźwienia po tym, jak skradł pieniądze i alkohol z baru w Tarnowie. Usłyszał zarzut kradzieży będzie odpowiadał z wolnej stopy.

Początkiem lutego policjanci z Tarnowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy oraz alkoholu z jednego z barów na terenie miasta. Zabezpieczony monitoring w barze ujawnił mężczyznę, który schował się na terenie lokalu, a po jego zamknięciu, gdy wszyscy pracownicy już wyszli „gościł” się za ladą popijając różnego rodzaju trunki. Na koniec wyciągnął z kasy pieniądze i wyszedł z lokalu otwierając drzwi od środka.

Powiadomieni w policjanci odnaleźli nietrzeźwego mężczyznę w centrum miasta, który dokonał tej kradzieży. Odnaleźli przy nim część skradzionej gotówki oraz ciemne okulary jeszcze z metką. Z uwagi na bełkotliwa mowę i utrudniony z nim kontakt, został poddany badaniu lekarskiemu, a następnie osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań w Tarnowie. 35-latek z Tarnowa po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży określony w artykule 278 kodeksu karnego do którego się przyznał. Odzyskano część skradzionej gotówki, którą policjanci przekazali właścicielowi. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo przed tarnowskim sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.